Albümler

Her ne kadar artık dijital hayatın her alanına girse de, fotoğraflarınızı basılı olarak elinize almanın yerini hiç bir şey tutamaz. Dijital fotoğraflarınızın baskıda doğru ve güzel renkler ile Albümler de basılmasını sağlamak için çok çaba gösteriyorum. Bir diğer önemli nokta ise baskı kalitesi. Aradan onlarca yıl geçse bile, renklerin solmadan, ilk günki gibi görüneceği Düğün Albümleri ve Doğum Albümleri yapıyorum.

Düğün Albümleri

Düğün Albümleri için piyasada yüzlerce albüm seçeneği mevcut. Fakat iş mükemmelliğe gelince, seçenekler bir elin parmaklarını geçmiyor. 10’larca yıl saklanacak olan düğün albümlerinizin sağlamlığı ve güzel görünmesi öncelikli hedefim. 

Renk kalibrasyonu, baskıda fotoğrafların net olması, albümün bir kronoloji ile süreci anlatmasının yanı sıra, albümlerin boyutu, sayfa sayısı ve kapak tasarımları gibi bir çok konu var. 

Hazırladığım Düğün Albümleri açıldıklarında 30×65 cm boyutunda, sert malzemeye basılmış, 10 yaprak, yani 20 sayfadan oluşuyor. Panaromik yapısı sayesinde, sayfalar bütünleşik. Ön kapağında sıvama fotoğraf baskısı, arka kapağında ise beyaz deri kaplama mevcut. 

Örnekleri gösterebilmek için sizleri misafir etmeyi çok isterim.

  • düğün albümü