Düğün fotoğrafları çekmenin en güzel yanı, herkesin bu kadar mutlu ve heyecanlı olması herhalde. Gün boyu iletişim kurduğunuz herkes o günün telaşı ve mutluluğu içinde olunca, sizde hepsi ile güzel bir dostluk kurabiliyorsunuz. Düğün fotoğrafçısı olmanın da ayrı bir keyfi olduğunu söylemem gerek. 

Düğün fotoğrafçısı olarak, 2010’dan beri bir çok dost edindim bu sayede. Eşim Bora Uçak ile en güzel düğün fotoğraflarını çekmek için yola çıktık her çekim öncesi. 2011’de hamileliğim sebebiyle kısa bir ara vermek zorunda kalsam da, 2012’den beri sahalardayım 🙂 2017 için  bir çok gün rezerve edildi bile…

Düğün fotoğrafçısı seçerken en önemli nokta, birlikte çalışmak istediğiniz kişi ile birebir iletişim kurmanız. Böylece hem siz ne istediğinizi anlatabilirsiniz, hem de fotoğrafçı ile daha rahat bir iletişim kurabilirsiniz. Tabi bir diğer kritik noktada, düğünlerin ağırlıklı olarak haftasonlarında yapılması ve bir fotoğrafçının aynı anda iki yerde olamaması 🙂 Bu sebeple o günden elinizde kalacak tek anı olan fotoğraflarınızı çekecek fotoğrafçı ile anlaşmak için çok geç kalmamak gerek.