Doğum Fotoğrafçısı

Fotoğraf çekmek kendi başına çok zevkli bir uğraş. Profesyonel Fotoğrafçı olmak dahası Doğum Fotoğrafçısı olmak ise paha biçilemez. 🙂 Ankara da Doğum Fotoğrafçısı seçenekleri sayıca fazla olsa da, herkesin kendine göre bir tarzı var. Bu sayfada benim doğum fotoğraflarımın küçük bir kısmını, başlıklara göre seçilmiş özel doğum fotoğraflarını görebilirsiniz.

Doğum ve Yeni doğan bebek fotoğrafları çekmek zevkli olsa da, çok zor ve riskli olabilir. Doğumhanede hızla geçen zamanda, hata yapma şansınız kesinlikle yok. Hastane kuralları ve Hijyene çok dikkat etmeniz gerekli, her hastanenin ameliyathane kuralları ufak farklılıklar içerebilir, Doğum Fotoğrafçısının bunlara saygı göstermesi, dikkat etmesi gerekli.

Ha tabi bir de, doğumhaneye zamanında yetişmeniz lazım 🙂 Ankara da yaşamanın faydalarından bir tanesi de trafiğin nispeten rahat olması. Önceden planlanan doğumlarımda, şehir merkezinde yer alan hastanelere 15-20 dakika da, uzak mesafedeki hastanelere de 35-40 dakika da ulaşabiliyorum.

Sezaryen veya normal doğum olarak ayırmıyorum ve her ikisini de çekiyorum. Kendim de normal doğum tercih ettiğim için, tüm anne adaylarına bu şekilde doğum yapmalarını tavsiye edebilirim. (Doktorunuz ve sağlık koşullarının da el vermesi şartı ile). Normal doğum ile ilgili sorularınız var ise, onları da yanıtlamaya çalışmaktan mutluluk duyarım. Bu kadar çok doğum fotoğrafı çektikten sonra, artık bayağı tecrübeli olduğumu söylemem lazım.

Bebeğiniz ile en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek, gelecekte size paha biçilmez bir anı olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın çünkü bu kararın geri dönüşü yok.

Aşağıda Doğum fotoğraflarımdan küçük bir seçkiyi görebilirsiniz, Daha fazlası için, konularına göre ayrılmış Galerilerimi ziyaret etmeyi unutmayın 🙂